Hastanemiz Hakkında

Hasta ve hasta yakınları ile çalışanlarımızın haklarını korumak ve memnuniyetlerinin sürekliliğini sağlamak, Çalışanlarımızı sürekli eğitimlerle desteklemek, nitelikli ve uzman kadrolar oluşturmak.

Eren Hastanesi

Hastanemize Hoş geldiniz

Eren Hastanesi, Türkiye’nin önde gelen özel Ortopedi Hastanelerinden biridir. İstanbul’un Asya yakasında, çeşitli ulusal ve uluslararası yatırımların bulunduğu Ataşehir – Küçükbakkalköy semtinde yer almaktadır. 3.200 m2 kapalı alana, 15 yoğun bakım ünitesi yatağı, 5 Acil Servis yatağı, 27 servis yatağı olmak üzere toplam 47 yatak kapasitesine sahiptir. Stratejik konumundan yararlanarak Türkiye’den ve yurtdışından gelen hastalara kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vermektedir. Eren Hastanesi, ileri teknolojik imkanları ve tedavi seçenekleri ile bilinen bir Ortopedi hastanesidir.

Eren Hastanesi, Ortopedi ve Omurga Cerrahisinde evrensel ileri tıbbi teknolojiye sahip dünyanın önde gelen sağlık merkezlerinden biri olmaktır. Uluslararası standartlarda, deneyimli sağlık personeli ve profesyonel yönetim kültürü ve yüksek hasta memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Eren Hastanesi 2014 yılından bu yana Türkiye’den gelen hastaların yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen hastalara modern ve gelişmiş sağlık hizmetleri sunmaktadır. Eren Hastanesi, yetenekli profesyonellerden oluşan ekipleri ve her hastanın konforuna olan derin bağlılığı ile bir hastanın ihtiyaç duyabileceği her şeyi sunmaktadır. Yabancı hastalar için maliyet tahmini ile tedavi planı, hasta danışmanları ve uzman doktorlar tarafından uluslararası hasta servis ofisinde hazırlanır.

0% Kalite
0 Yılların Deneyimi
0 Mutlu Hastalarımız

Hakkımızda

Sizi Önemsiyoruz

Modern ve Konforlu İç Tasarım

Hastalarımızı ve yakınlarını önemsiyoruz. Ziyaretçilerimizin rahatı için konfor alanları tasarlıyoruz ve kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Yeni Nesil Cihazlar

Tanı ünitemizde direkt röntgen, İVP (İlaçlı Böbrek Filmi), HSG (İlaçlı Rahim Filmi) mammografi, ultrasonografi, renkli doppler ultrasonografi ve 4D (dört boyutlu) ultrasonografi hizmetleri verilmektedir. Yeni nesil MR cihazımızla kendinizi rahat hissedin

Laboratuvar Araştırmaları

Laboratuvar, kontrollü tıbbi araştırma, deney ve ölçümlerin yapılmasına ve bu kontrollü tıbbi çalışmaların, deneylerin ve ölçümlerin geliştirilmesine olanak sağlayan bir ortamdır. Laboratuvarımızda her türlü en üst düzeyde, güvenilir ve doğru olarak yapılabilmektedir.

Sağlık Sektörü Sertifika

Sertifikalarımız

Sağlık alanında yeterlilik sertifikalarımız

Name
Name
Name
Name
Name

Son Güncelleme Tarihi Temmuz 27, 2022 Editör admin

ArabicEnglishRussianTurkish